Jak urządzić lokum w kolorze brązowym kolorze? Sprawdź

Posted on 13/05/2022 10:46am

Kobiety, które nie lubują się w mocnych kolorach, intersuwnymi albo orientalnymi kolorami muszą w aranżacji wnętrz ograniczyć do odcieniu. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.


Doskonale wyglądają we wszystkich wnętrzach w mieszkaniu.
Szare mieszkanie bardzo łatwo jest urządzić. Jest to przecież neutralny kolor i delikatny. Zależnie od tego, jakie wybierzmy do niego odcienie będzie
minimalizm
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
rewelacyjny do pomieszczeń w domu, ale także będzie rewelacyjnie wyglądać w biurze w budynku firmy. W zależności od tego,jaką mamy koncepcję, możemy tu wstawić na meble z wikliny, albo zupełnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Lokum w brązach w przeciwieństwie do szarego będzie z pozoru nieco cieplejsze i bardziej przytulne, niż przypadek pierwszego. Tym bardziej, że w takim przypadku posiadamy większe pole popisu w wyborze odcienia brązu – znajdziemy tu zarówno ciepłe, piaskowe odcienie, jak i bardziej chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym koncepcie szukając gadżetów także warto stawiać na wiklinowe kosze, różnorakie drewniane bibeloty, czy drobiazgi znad morza – muszelki, kawałki drewna.


Ślicznie będą również prezentować się wszelkie szklane, przeźroczyste drobiazgi – butelki fajnie jest wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej pomysłów na szare albo brązowe mieszkanie znalazłam na stronie. Czasem byłam nimi zaskoczona.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej witryny, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe wpisy - kliknij w link do wpisu (https://www.aner.com.pl/kategorie/blachy).Tags: kamienie, drewno, meble, gadżety, odcienie