Jak tanio zmienić charakter domu

Posted on 21/06/2018 5:18pm

Nasze mieszkanie może wyglądać klasycznie, jak to było u naszych rodzicieli i dziadków: jednokolorowe ściany, najlepiej białe, z mebelkami jak u każdego, kryształami i drobiazgami po babuni właśnie. Nie ma oczywiście nic w tym złego. Nie musimy niemniej jednak - gdy nam się znudzi tenże wystrój - zaraz wydawać niebotycznej ilości pieniążków na niewielką modernizację wnętrz i - co ważne - możemy tych odmładzających zabiegów dokonywać sami.
naklejki na lodówkę
Author: Jeff Keyzer
Source: http://www.flickr.com
W internecie znajdziemy ogromną liczbę ofert takich, jakie odpowiednio przez nas zmodyfikowane wyrażą naszą osobowość. Interesującym projektem dla marzycieli dla przykładu jest nabycie fototapety przedstawiającej drzewo genealogiczne. Starczy przesłać do firmy odpowiednie dane osobowe oraz rozmiary drzewka, a także wybraną kolorystykę po czym dzięki ulubionemu posłańcowi w parę dni później możemy przykleić na ścianę przedstawienie w postaci eleganckiego drzewka albo diagramu losów własnej familii. W innym pokoju możemy zastosować przykładowo nadzwyczaj fajnie wyglądający na białej ścianie pas schematycznych, ciemnych kwiatków na tle koloru écru. Nowomodnie, a jednak bez zbytnich kosztów.
Jeśli już modernizujemy styl mieszkanka, nie można zapominać o kuchni. Miejscu w jakim spędzamy sporo czasu, choćby gotując. Wielu z nas nadal uważa to miejsce w mieszkaniu za najistotniejsze, winno zatem to wnętrze mieć wygląd wyjątkowy. Nie jest to mimo pozorów trudne, nie nastręcza nawet rozbiórki mebli kuchennych. Wystarczy nakleić naklejki na lodówkę. W pierwszej chwili kojarzą się nam one z dołączanymi do przekąsek dla dzieci upominkami. Można jednakże kupić całkiem dorosłe naklejki na lodówkę, i to w dowolnych formatach. Strona z interesującą ofertą: .


naklejki na lodówkę
Author: donielle
Source: http://www.flickr.com
Możemy zatem w kuchni na lodówce przylepić budkę telefoniczną bądź panoramę Lizbony nocą czy też zaplanować własną naklejkę, na przykład jako kolaż z fotografii z ferii na egzotycznych wysepkach. Naklejki na lodówkę mogą stać się także deską ratunkową jeśli nasza lodówka spełnia jeszcze swe zadanie główne całkiem dobrze jednak widać iż starowince przydałyby się odwiedziny u specjalisty od wzornictwa. Naklejki na lodówkę świetnie tuszują wszelakiego typu odpryski oraz zniszczenia powstałe w trakcie powszedniego użytkowania.

Tags: Wystrój, naklejki, fototapety, naklejki na lodówkę