Girlandy z żarówek - fajny pomysł na dekorację balkonu czy tarasu

Posted on 08/06/2021 8:54am

Kiedy chcemy w mgnieniu oka stworzyć atmosferę do intymnej kolacji przy świecach, albo zachować półmrok w pokoju dzieci z pomocą przyjdą nam girlandy żarówkowe. Girlandy są często wykorzystywane jako światełka na choinkę w okresie Gwiazdki. Jednakże koniec okresu świątecznego nie równa się temu, że mamy je schować na kolejny rok do piwnicy, bądź na dno szafy.

żarówki
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Zależnie od możliwości naszego portfela możemy wybrać zupełnie tradycyjną formę – jednokolorowych światełek, albo zainwestować w te bardziej fantazyjne, w których światełka będą miały osłony w kształcie różnokolorowych kul, gwiazdek, czy śnieżynek.

Maleńkie światełka pomogą nam, gdy nasz salon ma być jednocześnie pokojem w którym śpimy. Właśnie tak w kilka chwil zbudujemy niepowtarzalny klimat do romantycznej kolacji przy świecach, a także zbudujemy intymny nastrój do odpoczynku. Wystarczy kilka haczyków w ścianie, troszeczkę kreatywności i nasze pokój będzie miało niepowtarzalny klimat.

Podoba Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu - ta witryna apartament z widokiem na morze sprzedaż też z pewnością wpadnie Ci w oko.

Można je także wykorzystać na granicy łączącej pokój dzienny z aneksem kuchennym, zawieszając na łuku pod sufitem.

Pomysł na girlandy z żarówkami okażą się przydatne podczas urządzenia pokoju naszej malucha. Dlatego, że nie dają bardzo intensywnego światła, a raczej delikatniejsze, mogą z powodzeniem zastąpić lampkę nocną. Dzięki temu dziecko łagodnie będzie spało, a w razie przebudzenia nie przerazi się ciemności. Światełka można przywiesić przy karniszu z firanką, bądź w rogu pokoju, pod sufitem.

Oczywiście girlandy należy traktować jako oświetlenie dodatkowe. Musimy pamiętać o tym, by zakupić w oświetlenie główne pokoju.

Zainteresował Cię ten artykuł i musisz znaleźć analogiczne materiały? Kliknij więc ten link oraz sprawdź więcej porad na stronie!

Jest ono szczególnie istotne w kwestii wygody naszego codziennego życia, a także dbania o wzrok. Girlandy znajdziemy w wielu punktach z oświetleniem domu. Z powodzeniem możemy nimi oświetlić także tarasy, czy balkony – jednak tu należy pamiętać o tym, by zakupić te z zastosowaniem jako oświetlenie zewnętrzne.